НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО ФОНДУ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТАКнига  це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного. 
М. Рильський 

Отримувати подарунки - це завжди приємно і радісно. А для бібліотекарів отримати в подарунок  книги - справжнє свято. 
Фонд відділу абонемента поповнився новими книгами. Ці книги - подарунки від добрих друзів Бібліотеки, від постійних користувачів. Пропонуємо ознайомитися з виставкою нових надходжень та долучитися до гарної традиції дарування книг бібліотеці.  Впевнені, що кожна книжка знайде свого читача!

13.07.2023Літо - в бібліотеці!
У КВІТНІ ФОНД ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА ПОПОВНИВСЯ НОВИМИ ВИДАННЯМИ


Нещодавно фонд відділу абонемента поповнився новими книгами. Здебільшого це художня література як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Видання зацікавлять і дорослих і дітей.

Більшість з них подаровані читачами. 

Тож запрошуємо ознайомитися з новими книгами. 

https://youtu.be/7mKU89ql0lE


НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА

 У лютому фонд відділу абонемента поповнився новими книгами. Серед них – галузева література, а також художня як вітчизняних, так і зарубіжних авторів. Більшість з видань подаровані читачами. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них.

 


821

Б 87
Браун Ден
. Інферно : роман : пер. з англ. / Д. Браун. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 608 с.

 

Цей роман було названо найкращим твором Дена Брауна! Автор, як завжди, приготував для нас роман з божевільним сюжетом, де світ класичних витворів мистецтва замінює реальний, а читач поринає у небезпечні перегони з часом. 9 кіл. 7 гріхів. 1 таємниця. Професор Ленґдон приходить до тями у лікарні, не пам’ятаючи нічого, навіть як тут опинився. У кишені він знаходить першу підказку, проте це лише початок. Адже невідомий ворог випереджає його на крок.

 821

К 32
Кван Кевін. Шалено багаті азійці : роман : пер. з англ. / 

К. Кван. - Харків : Фабула, 2020. - 479 с.

Рейчел Чу — американка китайського походження, професорка економіки в Нью-Йоркському університеті. Її хлопець Нік — професор історії в цьому ж університеті, а сам із Сингапуру. Вони кохають одне одного, і Нік пропонує Рейчел разом провести літню відпустку на його батьківщині. Ще й привід чудовий — весілля найкращого друга. Рейчел погоджується, навіть не підозрюючи, що на неї чекає.

Виявляється, Нікова родина дуже, ні, шалено багата. Дівчина потрапляє в закриту спільноту, де статки обчислюються мільярдами, а коло спілкування становлять найвпливовіші особи Азії. Ці люди не люблять пускати у своє життя незнайомців, непокоячись за родинні гроші та репутацію. І можуть перетворити життя чужинця на пекло.

Чи готова до такого Рейчел і чи вистачить їй сил протистояти шаленим родичам Ніка?

 


821

К 57
Коельйо Пауло
. Рукопис, знайдений в Аккрі : пер. з порт. / П. Коельйо. - 2-ге вид. - Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. - 240 с.

 У 1974 році британський археолог сер Волтер Вілкінсон знайшов неподалік від Наґ Гаммаді, у верхньому Єгипті, пергамент із текстом арабською, гебрейькою й латинською мовами. Близько 30 років раніше це місто набуло світової слави завдяки відкриттю знаменитих рукописів, також відомих як Апокрифічні Євангелії. Я познайомився із сином сера Вілкінсона у 1982 році. Пам´ятаю, що тоді він згадав про рукопис, знайдений його батьком, але ніхто з нас не надав тій події великого значення. 30 листопада 2011 року я одержав від нього копію тексту, про який він згадував під час нашої першої зустрічі. Ця книжка є авторським переказом рукопису, знайденого в Аккрі";s:4:"TYPE";s:4:"text"; Джерело: https://nashformat.ua/products/rukopys-znajdenyj-v-akkri-521861

 

821(477)

Л 63
Лис В. С
. Місяць, обмитий дощем : книга малої прози / В. С. Лис. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2018. - 352 с.

 Ця збірка різнобарвних, але водночас таких споріднених есеїв і новел про життя — немов букет зібраного восени листя. Серйозні, а інколи й іронічні роздуми про сенс щоденного буття й плин часу, про історичну долю України й таємниці людського серця… Як відпустити минуле та не боятися нових зустрічей? Де черпати наснагу на кожен день? Як розпізнати поворотні моменти і навчитися не шукати підтексту у випадковостях? Треба просто радіти життю і дихати на повні груди! Натхненні історії з добрим гумором, прості, але такі важливі для кожного цінності, звичні й рідні для нас слова…

Більшість есеїв і новел, що увійшли до цієї збірки, — автобіографічні. Це твори, над якими письменник працював протягом багатьох років передусім для того, аби увічнити події, що вразили його.

 


821(477)

Л 63
Лис В. С
. Століття Якова : роман / В. С. Лис. - 3-тє вид., стер. - 

Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 239 с. - (Коронація слова).

 Роман — своєрідний епос-біографія одного поліського українця, який за свій столітній вік пережив п’ять держав. Доживши до держави Україна, він опинився перед лицем і родинної, і національної драми, яка була запрограмована катастрофами XX століття.

У житті старого Якова Меха на короткий час, мов той метелик, з’являється дівча-приблуда. Вона питає, чи любив він колись, — і виринає десь із глибини пам`яті його кохання, і біль втрати, і круговерть війн та режимів, і радощі та горе в родині, і гріхи й каяття…

 

94(477)

О-66

Пилип Орлик і мазепинці. Джерела : до 350-річчя від дня народження Пилипа Орлика / упоряд. Т. Г. Таїрова-Яковлєва. - Київ : КЛІО, 2022. - 216 с.

 До збірки увійшло листування Пилипа Орлика та Івана Мазепи з тогочасними політичними та державними діячами Європи, яке розкриває обставини та зміст перемовин гетьмана Мазепи щодо формування європейської коаліції, спрямованої проти Москви, та низка інших документів, які містять цінні відомості про політичну ситуацію в Гетьманщині, її повсякденне життя за часів Мазепи, долю мазепинців.


Частина документів, які увійшли до книжки, публікуються вперше та не були відомі не лише широкому загалу, а й фахівцям-історикам. Інша частина джерельних пам’яток, що містяться у збірці, до цього були опубліковані з помилками, які виправлені у цій публікації.


84(4=УКР)6

Т 16
Талан С. О
. Повернутися дощем : роман / С. О. Талан. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 445 с.

 Чи була Настя готова до того, що чекало на неї, коли їхала з вантажем волонтерської допомоги для добровольців «Айдару»? Чи Геник та Уля сподівалися зустрітися живими по той бік Іловайського котла?

   Чи Богдана Стефанівна вірила, що колись знову збереться разом велика родина, яку, наче поле соняхів, перепахала війна? Щоб вижити, треба навчитися бачити у приціл ворога, а не живу людину. Проте одного разу ти побачиш там з дитинства знайомі риси…

 821(477)

Т 16
Талан С. О
. Сафарі на щастя : роман / С. О. Талан. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2022. - 302 с. - (Золота письменниця України) (Коронація слова).

Одним кохання дарує цілий світ. А іншим — біль нерозділених почуттів. Красунчик на все село Ростислав не звертав уваги на закохану по вуха Марусину. Він погрався з її почуттями, сказав: «Чекай на мене», — і повернуся з іншою, вродливою успішною моделлю. Мовляв, дивись, хто вона і хто ти. Принижена зрадою Марусина їде в Данію на заробітки, щоб стати успішною жінкою та повернути Ростислава. Зціпивши зуби, дівчина досягає неймовірного: стає моделлю та жаданою жінкою. Тепер уже Ростислав готовий покинути заради Марусини дружину. Але дівчина не хоче вертатися в минуле. За крок до омріяного щастя вона вдруге за життя опиниться на краю прірви. Та цього разу не для того, щоб впасти. А щоб злетіти. 
821

Ф 79
Форнасьєр К. Усе, про що я мовчала : для дітей ст. шк. віку : пер. з англ. / К. Форнасьєр. - Харків : Ранок, 2020. - 320 с.

 Важко змiнювати школу, коли ти не в змозi спiлкуватися з людьми. Важко кохати i не мати змоги вiдповiсти коханому на зiзнання. Важко прийняти свiт, коли не приймаєш себе.

Пайпер Родс — дівчина-підліток із селективною німотою. Вона не може говорити, коли захоче. Після сварки з найкращою подругою Пайпер вирішує почати все спочатку та змінити не лише школу, але й себе. У новій школі в неї закохується зірковий хлопець на ім’я Вест.

Історія їхнього кохання сповнена сумнівів Пайпер, відданості Веста та надзвичайної романтики серед пишної австралійської природи.

Читайте про нiжне та сповнене сумнiвiв перше кохання, про непростий пошук себе у свiтi, про цiннiсть родинного тепла та затишку i про те, як важливо залишатися вiрним собі.

  005

Ф 82
Фрайд Джейсон. Remote. Офіс не потрібен : пер. з англ. / Дж. Фрайд, Д. Хайнемайєр Хенссон. - Харків : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2021. - 208 с. : іл.

 У час глобальних змін виграють ті, хто швидко адаптується до нових умов. Одна з таких — перехід від стаціонарних офісів до офісів «на дивані» або на кухні. Тепер омріяна робота з дому — невіддільний складник нової диджитал-реальності. Можна самостійно планувати робочий день і не витрачати час на дорогу до офісу, хоча постійно хочеться відволіктися на серіал або почухати кота. І як тут налаштуватися на продуктивність удома й віднайти ідеальний баланс між відпочинком та роботою?

Джейсон Фрайд і Девід Хайнемайєр Хенссон, підприємці й засновники успішної IT-компанії, пропонують детальний огляд переваг і недоліків віддаленої роботи, а також розповідають про:

налаштування на роботу поза офісом; адаптування та корегування стандартних офісних годин;

зв’язок із колегами — дистанційні «мозкові штурми» та онлайн-наради; збереження робочої мотивації та духу суперництва; страх ізоляції, або чому навідувати офіс усе ж таки потрібно;

пошук нових працівників онлайн тощо.

   23.02.2023 У ЛИСТОПАДІ ДО ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА НАДІЙШЛИ НОВІ КНИГИ

У листопаді до фонду відділу абонемента надійшло 88 книг. Частина з них – це дарунки користувачів бібліотеки.

   Серед новинок – художня література як українських, так і зарубіжних авторів. Зацікавить користувачів й література з медицини, психології, дитяча тощо. Анонсуємо деякі з них.


616
Д 21
Дауті Кейтлін. Чи з'їсть котик мої очі, коли я помру? : найдивніші запитання й найцікавіші відповіді про смерть : пер. з англ. / К. Дауті. - Харків : Віват, 2021. - 224 с. - (Щось цікаве).

   У цій книжці Кейтлін Дауті пояснює речі, про які ніяково запитати навіть у працівника похоронної служби: що буде з тілом космонавта, який помер у космосі? чи одночасно помирають сіамські близнюки? чи можна влаштувати бабусі похорон у стилі вікінгів? чи ростуть після смерті нігті та волосся? Навіть якщо такі запитання раніше й на думку не спадали, тепер ви неодмінно захочете дізнатися відповіді на них. Зауважте: розгадка може бути зовсім не передбачуваною.

      Наостанок маленький спойлер – очі котик не з’їсть. А от дещо інше цілком може.821
Д 45
Дік Філіп Кіндред
Чи мріють андроїди про електричних овець?  : роман : пер. з англ. / Ф. К. Дік. - 2-ге вид., змін. - Київ : Комубук, 2017. - 288 с.

       Розмиваючи межі між людським та машинним, класика літературного кіберпанку, роман "Чи мріють андроїди про електричних овець?" культового американського фантаста Філіпа К. Діка змушує нас по-новому поглянути на сутність того, що ми називаємо людським буттям. 

     Коли Рік Декард, мисливець за головами, отримує завдання ліквідувати групу андроїдів "Нексус-6", що нелегально проникли на планету Земля, він сприймає це як подарунок долі, як свій шанс врешті-решт втілити заповітну мрію свого життя – стати власником справжньої живої тварини. Однак у цьому похмурому постапокаліптичному світі ніщо не є настільки простим, як видається, і місія Декарда швидко перетворюється на кошмарний заплутаний калейдоскоп подвійної гри та обману, де мисливець, сам того не помічаючи, поступово перетворюється на здобич… 


821
К 28
Касдепке Ґжеґож. Велика книга почуттів  : оповідання для дітей дошк. і мол. шк. віку : пер. з пол. / Ґ. Касдепке. - Львів : Урбіно, 2022. - 256 с. : іл.

      Це збірка кумедних оповідань про пані Мілку, особливу виховательку, паяцика з лялькового театру й шестирічних дітлахів з дитячого садочка, яких ви неодмінно полюбите.

     У «Великій книзі почуттів» ви знайдете різні історії, зокрема: про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини - а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.
   Завдяки цій книжці жодні почуття й цінності Вас більше не лякатимуть!

  

821

К 35

Кенфілд ДКурячий бульйон для душі : 101 історія про кохання : пер. з англ. / Дж. Кенфілд, М. В. Гансен, Е. Ньюмарк. - Харків : Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2018. - 384 с.

 У цій збірці автори Марк Віктор Хансен, Емі Ньюмарк і Джек Кенфілд дібрали історії, з якими ми стикаємося майже щодня, проте іноді навіть не помічаємо, що то був знак або зародження великого почуття.

Кожне з оповідань розкриє дивну та зворушливу історію кохання, що може ховатися в невідправленому листі, випадковому поцілунку або зустрічі.

Ця життєва і драматична книга занурить вас у казку, бо кохання – це справжнє диво, що дає нам крила і робить нас майже всемогутніми. І хоч у запропонованих оповіданнях немає надто хвилюючих подій і постійного напруження, вона змушує затамувати подих і насолодитися переливами сюжетних візерунків.

  


159.9

М 31
Маслова О. Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням / Ольга Маслова,

В. Бєльська. - Київ : Віхола, 2021. - 208 с. - (Наукпоп).

     Коли я нарешті висплюся? Це питання ми ставимо собі роками, переконуючи самих себе в тому, що ось уже незабаром ­(після школи/іспитів/роботи/на старості) налагодимо цей процес. Переконуємо себе так, наче в цьому є щось складне, а у нас – необмежений запас часу. Погані й гарні новини разом: часу в нас мало, але, на щастя, у наших біологічних ритмах немає жодної магії. Сон і біологічний годинник, за яким ми живемо, – хай які складні в роботі механізми, та все ж їх можна налаштувати. Достатньо лише зрозуміти, як усе це працює. Саме ці процеси у книжці «Коли я нарешті висплюся? Як засинати і прокидатися із задоволенням» пояснюють біологині Ольга Маслова та Ніка Бєльська.


 613

М 82
Москоні Л. Їжа для мозку : наука розумного харчування : пер. з англ. / Ліса Москоні. - Київ : Наш Формат, 2019. - 336 с.

      Ця книжка стане в нагоді всім, хто цікавиться здоровим способом життя, хоче покращити свій режим харчування та дізнатися більше про роботу мозку.

  Наш мозок – особливий орган. Його робота безпосередньо залежить від їжі, яку ми споживаємо. Однак поради, які ми щодня бачимо в інтернеті, часто суперечливі й непослідовні. Одного дня ми читаємо, що треба за будь-яку ціну уникати холестерину, а наступного — що він навпаки підтримує здоров’я мозку. Проблема таких сенсаційних заяв у тому, що лише мізерну їх частку було ретельно перевірено. То якою має бути їжа для мозку? Чи здатна лише сама оливкова олія врятувати від «Альцгеймера»? Яка глюкоза потрібна нашому мозкові? І як зробити свій корисний раціон не лише поживним, а й смачним?
     У цій книжці нейродослідниця Ліса Москоні аналізує, що наука каже про харчування для здоров’я мозку, як раціон впливає на роботу цього органу й чому дієта для мозку може відрізнятися від тієї, що потрібна решті тіла.

   
159.9
П 32
Підлісна Н. Про жінок за 50. Психологія вікових змін / Наталя Підлісна. - Київ : Віхола, 2020. - 272 с.

 Ви – жінка в розквіті осінньої життєвої пори. І, здається, раптом щось пішло не так: світ змінився в гірший бік, усі довкола вас не розуміють, та й ви почуваєтеся не надто добре, не встигаєте за сучасним ритмом на роботі й постійно конфліктуєте з родиною. Що трапилося? Де ви повернули не туди? Яких змін не помітили?

 У цій книжці психологиня Наталя Підлісна пояснить особливості жіночих вікових змін, наведе приклади із власної психологічної практики, базовані на реальних історіях, і переконає, що нічого страшного з вами не трапилося, а незручне в нашому суспільстві слово «клімакс» – не таке страшне, як його малюють.

 


159.9

С 76
Станчишин В. Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією / Володимир Станчишин. - 2-ге вид., випр. - Київ : Віхола, 2021. - 208 с. - (Психологія).

 

Книжку Володимира Станчишина «Стіни в моїй голові» присвячено тривожності, депресії, соціальним фобіям, різним психічним розладам, які більшою чи меншою мірою впливають на звичний спосіб життя людини в соціумі. Вона не вилікує вас від неприємних станів, але допоможе зрозуміти – жити з ними можливо. Усі ми, стверджує автор, є тривожними, і в цьому немає нічого надзвичайного. Головне – зрозуміти, що тривога супроводжує нас усе життя й відіграє свою важливу роль у нашому існуванні.

 

 Тож, запрошуємо до відділу. Читайте та насолоджуйтесь читанням!

 22.11.2022

 

У ВЕРЕСНІ ДО ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА НАДІЙШЛИ НОВІ КНИГИ

Нещодавно фонд відділу абонемента поповнили 47 нових книг. Переважно це книги місцевих авторів, які працюють у різноманітних жанрах. Також серед новинок є галузеві видання з історії, екології, психології тощо. Запрошуємо ознайомитися з новими книгами. 

15.09.2022

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОДНІЄЇ КНИГИ. МАКСИМ БУТЧЕНКО "ЖІНКА В ТЕМРЯВІ. ЗЕЛЕНИЙ КЛИН"


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОДНІЄЇ КНИГИ. МАРК ЛЕВІ "ЗАКОХАНИЙ ПРИВИД"


В НОВИЙ РІК З НОВИМИ КНИГАМИ

24 січня до відділу абонемента надійщло 96 нових книг. Вни вже у відкритому доступі.  Про деякі з них хочемо розповісти на нашому блозі.


821
Б 19

Бакман ФредрікТривожні люди  : роман : пер. зі швед. / Ф. Бакман. - К. : Книголав, 2021. - 360 с. 

Роман всесвітньо відомого шведського письменника Фредріка Бакмана «Тривожні люди» очолив найвідоміші книжкові рейтинги і став світовим бестселером. Це зворушлива комедія, а водночас психологічний роман про злочин, який ніколи не відбувся. Грабіжник-невдаха бере випадково в заручники вісьмох надзвичайно стурбованих незнайомців, які оглядають квартиру, виставлену на продаж. Під час перебування у цьому помешканні вони поступово починають відкриватися одне одному – і виявляється, у них чимало спільного. Подружжя, яке щойно вийшло на пенсію, директорка банку, старенька пані, яка вже не боїться, коли на неї наставляють пістолет, молода пара, яка очікує дитину, агентка з нерухомості – усі вони розкривають одне одному свої найглибші таємниці. Роман «Тривожні люди» – смішний, сповнений емпатії та мудрості. Це історія про силу дружби, прощення і надію – про речі, які рятують навіть у найнеспокійніші часи.


     612 Б 71

  Бльостка Катя. Матера вам не наймичка, або Чому діти - це прекрасно...  / К. Бльостка. - Київ : Віхола, 2021. - 327 с. 

    Немає значення, планували ви дітей чи ні, дивлячись на двісмужки тесту на вагітність, жінка все одно переживатиме купу суперечливих емоцій. І чоловік, коли дізнається, до речі, також. Ця книжка про реальне, живе, неідеальне материнство. Про матеру, яка через призму гумору та самоіронії, використовуючи легку дозу елегантних матюків, намагається день перестоять і ніч передержатись. Від тесту на вагітність до баталій у садочку. Про перші купання, зуби, соплі й незручні запитання.


159.9
Г 19

Гансен Андерс. Інстамозок. Як екранна залежність призводить до стресів і депресії  : пер. зі швед. / А. Гансен. - 2-ге вид. - Київ : Наш Формат, 2021. - 200 с.

«Не для світу цього», — можна сказати про мозок людини. Так, наш складний і багатогранний мозок формувався не для сучасної цифрової епохи зі смартфонами та планшетами. Не для середовища, де вдосталь їжі й мізерні шанси стати обідом хижака. І навіть не для світу, де відчайдушно прагнуть щастя. Мозок розвивався в умовах, де на першому місці було виживання (який сенс робити людину щасливішою, якщо завтра її з’їсть гепард?). Він винагороджував людину дофаміном за калорійну й солодку їжу, що насичує і рятує від голоду. Але часи змінилися, а мозок лишився таким самим. І як йому зі старими звичками пристосуватися до сучасних умов? Як протистояти спокусам — фастфуду, безлімітному інтернету й бажанню по 5–7 годин просиджувати в соцмережах? Як уникати стресу й тривожності, якщо на них запрограмований? Про це читайте у книжці «Інстамозок».

Андерс Гансен шведський психіатр, доктор медицини. Здобув медичний ступінь у Каролінському інституті й диплом МВА у Стокгольмській школі економіки. Написав понад 2000 статей і 6 книжок про здоров’я та мозок.

821(477)
Г 69
Горіха Зерня ТамараПринцип втручання  : роман / Т. Горіха Зерня. - Київ : Білка, 2021. - 272 с. 

     «Принцип втручання» – це детектив. І одночасно не-детектив. Це драма і комедія, смішна до сліз і зворушлива до ненависті історія. Це книга, на якій можна ворожити. Або різко закрити і кинути в обличчя ворогу, хай навіть твій ворог дивиться на тебе із дзеркала. Героїня книги – жінка з дірою у грудях. На тому місці, де мало б бути серце, у неї діра та є ще таємниці, які з одного боку нас не вбивають, а з другого чомусь не поспішають робити сильнішими. Єдиною опорою і розрадою Станіслави стала робота. Чистий холодний розум, логіка і математика, ось її безпечна гавань, ось світ, у якому вона задає власні правила гри і почувається у безпеці. І з цього світу формул і рівнянь її висмикує прохання. Прохання, яке неможливо відхилити. Але і погодитися теж неможливо, тому що це якось дивно. І абсолютно нелогічно. І ще трошки смертельно небезпечно.

159.9
Г 79

Ґрей Кетрін. Несподівана радість звичайності  : пер. з англ. 
/ К. Ґрей. - Київ : Yakaboo publishing, 2021. - 320 с.

Пригнічені вашим звичайним існуванням? Ви розчаровані своєю середньою зарплатою, посереднім помешканням та недосконалим коханням? Ласкаво просимо до клубу! Нас мільярди – розчарованих за замовчуванням. Два незручні психологічні явища змовилися проти нашого задоволення та щасливого існування. По-перше, усі люди мають так звану «гедоністичну адаптацію». Ми пристосовуємося до обставин набагато швидше, ніж бажано, а відтак починаємо пошук нових джерел задоволення. Тож людина ніколи не зупиняється, погоня за щастям її виснажує. Друге – наш мозок природжений песиміст. Він нагадує старого буркутуна – таких зазвичай грає Джек Ніколсон. Ми маємо мозок з негативними упередженнями, який акцентує увагу на тому, шо не так у наші дні, а не на тому, що добре і правильно. З погляду еволюції цілком природно, що наш мозок автоматично бачить потенційні загрози на обрії. Зосереджуючись на тому, що «не так», а не на всьому позитивному, він просто намагається врятувати нашу шкуру у випадку біди. Відтак ми сприймаємо години пік як загрозу [вставте тут сирену повітряної тривоги] того ж рівня, яку відчував би наш пращур у справді небезпечній ситуації. На щастя, є науково перевірені способи, за допомогою яких ми можемо навчити мозок бути більш позитивно налаштованим. Мета цієї книжкидопомогти вам зняти свого бігуна з тієї клятої гедонічної доріжки, дати вам можливість присісти і спокійно роздивитися ту гору, на яку ви щойно вибралися, і запаморочливі краєвиди, які ви заслужили. Кетрін Ґрей, розказуючи веселі історії, вчитиме радіти тому, що ми вже маємо. Ким ми вже є. Світові, в якому ми зараз живемо. А не постійно намагатися прокачати свою зарплатню, житло, тіло, стосунки, відпустки, навіть себе самих до рівня [сюди вставте своє ім’я]-2.0. Тому що [вставте своє ім’я]-1.0 вже чудово зі всім дає раду.

821
Е 28

Еґер Едіт Іва. Вибір: прийняти можливе  : пер. з англ. / Е. І. Еґер, Е. Ш. Вайґанд. - Київ : Книголав, 2021. - 400 с. - (Полиця бестселер). 

Докротка Еґер потрапила до Аушвіцу, коли їй було 16 років, там вона втратила батьків, а їй із сестрою вдалося вижити. Через кілька років після звільнення вона емігрувала до Америки, де протягом десятиліть працювала над тим, щоб зцілитись від травми. У цій книжці історія її перебування у концтаборі та її звільнення, історія самозцілення та яку роль у цьому процесі відіграв Віктор Франкл, психотерапевт і теж вцілілий у Аушвіці, а також це історії її пацієнтів, яким вона допомогла пережити скрутні моменти. За словами авторки, ніхто не може уникнути страждань у своєму житті, але кожен має вибір, як вийти з таких ситуацій — як жертва чи той, хто вцілів. І ця книжка про те, як дійти до такого вибору, як звільнитись від травм. «Це універсальне послання про надію та можливості для всіх, хто намагається звільнитися від болю та страждань. Читачі та читачки, що перебувають у полоні нещасливого шлюбу чи деструктивної родини, чи роботи, яку ненавидять, чи за колючим дротом переконань, якими себе обмежують, у пастці яких застряг їхній розум, дізнаються з цієї книги, що вони в змозі обрати радість та свободу незалежно від обставин». Філіп Зімбардо, психолог, автор бестселера «Ефект Люцифера».821(477)
Л 59

Ліньова Юлія. 80 літрів подорожей. Історія жіночого автостопу / Ю. Ліньова. - Київ : Гамазин, 2021. - 248 с.

Інколи довга подорож до мрії насправді є мандрівкою до себе. І все, що в ній потрібно, - це 80-літровий рюкзак-компаньйон, сміливість і усмішка. Автобіографічна розповідь у режимі наживо перенесе в суворі кавказькі країни, небезпечні ситуації, несподівано щасливі фінали і неймовірний колорит Індії.

908
М 18

Маленков Роман. 10 країн після карантину  / Р. Маленков. - Київ : Віхола, 2021. - 336 с. - (Життя).

Всі ми пам’ятаємо часи, коли подорожі стали нашим новим хобі. Безвіз, лоукостери й бажання побачити світ стали драйверами цього процесу. «Рванемо у Вроцлав?», «О, є дешеві квитки в Барселону!», «Давайте на вихідні в Бонн. Більше двох днів там немає чого робити». Нам здавалося, що так буде завжди, але ні. Коронавірус перевернув світ, змінивши і те, як ми працюємо, і те, як відпочиваємо. Кордони закрилися, а подорожі стали або дуже ускладненими, або й зовсім неможливими. Та будьмо оптимістами. Маленькими кроками світ повертається до звичного життя. А отже — будуть і подорожі, планувати які можна вже зараз. Зрештою, очікування мандрів часто дарує більше ейфорії, ніж самі мандри.  У цій книжці ви знайдете підказку, куди податися, щойно відкриють кордони. Географ і мандрівник Роман Маленков зібрав 10 країн, які, на його думку, варто відвідати після карантину. Перед нами постають Словаччина, Албанія, Греція, Мальта, Чехія, Туреччина й інші країни, які особливо вразили мандрівника і куди він обов’язково повернеться. Автор розповідає про свої подорожі, звертаючи увагу на місця, які варто відвідати, та речі, які обов’язково треба зробити, щоб відчути й побачити країну, а не лише поставити «пташку», що ви там були. Отже, готуймося до подорожі! 

Роман Маленковмандрівник, тревелблогер, засновник краєзнавчого сайту «Україна Інкогніта» та власник однойменного туристичного оператора. Автор низки путівників по Україні. Учасник численних польових досліджень та експедицій по Україні та українських етнічних землях за кордоном: у Польщі, Словаччині, Румунії, Молдові, Угорщині. У краєзнавчій колекції автора близько тисячі населених пунктів у чотирьох десятках країн.


821
М 31

Маск Мей. Жінка, яка має план. Життя, сповнене пригод, краси й успіху  : пер. з англ. / М. Маск. - Харків : Віват, 2021. - 223 с.

Мей Маск - жінка яка викликає захоплення. Упродовж своєї кар’єри вона надихала безліч людей, а тепер її неймовірна мудрість і відвертість промовляють до нас зі сторінок цієї книжки. Карлі Клосс, американська модель Тепла, щира й відверта, ця книжка сповнена інсайтів і приправлена щедрою порцією гумору; у ній зосереджена мудрість, набута протягом непростого й насиченого життя. Діана фон Фюрстенберґ, президентка Ради модельєрів Америки (CFDA) Мей Маск, вишуканій, чарівній і непосидючій супермоделі, уже за сімдесят. Її життя не завжди було таким простим і гламурним, як тепер. У тридцять один вона стала матір’ю-одиначкою, відтак тяжко працювала, щоб поставити на ноги дітей, Ілона, Кімбала й Тоску. А ще боролася із зайвою вагою, стала моделлю плюс-сайз і навіть подолала ейджизм у модельному бізнесі. Дієтолог-нутриціолог за фахом, Мей понад сорок п’ять років пропрацювала в цій галузі, розпочинаючи практику з нуля у восьми містах, трьох країнах і на двох материках. Нині вона на піку популярності як лекторка-дієтологиня і як модель. І все це завдяки бунтарському духу та заповзятості — саме вони принесли їй світову славу у віці, який сама Мей називає «розквітом свого життя». Як відомо всім, хто стежить за Мей Маск у соцмережах, вона щедро роздає щирі й дуже практичні поради щодо ухвалення в певному віці рішень, котрі можуть згодом окупитися в дивний і непередбачуваний спосіб. У цьому виданні авторка ділиться досвідом і мудрістю, набутими протягом нелегкого, сповненого пригод і випробувань життя. Це поради щодо здоров’я, краси, родини та кар’єри. Ви не можете контролювати все, що відбувається навколо, але в будь-якому віці можете жити так, як забажаєте. Для цього потрібен лише план. Тож почніть обмірковувати його просто зараз.

159.9
П 16

Панг Алекс Сучжон-КімҐаджет-залежність. Як отримувати інформацію, не руйнуючи себе та інших  : пер. з англ. / А. С.-К. Панг. - Харків : Фабула, 2020. - 320 с.

Мобільні пристрої й мережа захопили наше життя, і книжка Алекса СучжонКім Панга відкриває способи залишатися у взаємодії з ними, не зазнаючи втрат у розумових здібностях, не зменшуючи концентрації уваги та вмінь у реальному житті. Чи зможемо ми вберегти своє життя, коли щодня стаємо усе більш зайнятими і схильними відволікатися?Автор, знаний гуру у сфері технологій, відповідає: «Так!». Його книжка наповнена цікавими розвідками, захопливими дослідженнями і важливими висновками. Життєдайне чтиво для бізнес-читачів, технарів, технічнозалежних та всіх, хто хоче досягти успіху в нашому світі технологій, а також для чоловіків і дружин, друзів та рідних, які зазвичай першими розпізнають необхідність допомогти тому, хто поруч.


821(477)
С 90

Сурін Артемій. 280 днів навколо світу: історія однієї мрії  / А. Сурін. - Київ : Bookchef. Т. 1. - 2020. - 432 с.;  Т. 2. - 2020. - 448 с.

«280 днів навколо світу» — реальний приклад самомотивації та правильного використання власних ресурсів. Книга змусить переживати за героя та сміятися разом з ним, ніби це ваша спільна подорож. Прочитавши її, ви дізнаєтеся:  Як втілити мрію в життя. Як пройти «чорний ретріт» і почути себе. Як здійснити навколосвітню подорож. Як вибратися з камери смертників іранської в'язниці. Артемій Сурін – громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти ONE LIFE, яка об'єднала мандрівників з багатьох країн світу і стала повноцінним міжнародним рухом. Після важкого життєвої кризи й смерті батька Артемій вирішив здійснити кругосвітню подорож. Адже це була його дитяча мрія, якою він не міг знехтувати. Дізнатися, як живуть, про що мріють люди на всіх континентах нашої планети, стало його метою. На героя чекав нелегкий шлях за суворими правилами навколосвітніх подорожей від Британського Королівського географічного товариства.821
Ц 56
Цисінь Лю
Пам'ять про минуле Землі  : трилогія : пер. з кит. / Л. Цисінь. - Київ : Bookchef. -  Кн. 1 : Проблема трьох тіл. - 2-ге вид. - 2021. - 432 с.; 
 Кн. 2 : Темний ліс. - 2020. - 704 с. ; Кн. 3 : Вічне життя Смерті. - 2021. - 816 с.


Лю Цисінь - письменник з Китаю, який працює в жанрі наукової фантастики. Дев'ять разів отримував найвпливовішу нагороду китайської фантастичної літератури Galaxy Award, премію Г’юго 2015 р. (за роман «Завдання трьох тіл»), Локус 2017 р. («Вічне життя Смерті»), а також був номінантом на премію Неб'юла. В даний час є одним з лідерів серед письменників в жанрі фантастичної літератури на території Китаю. Лю Цисінь народився 23 червня 1963 року в Янцюані, Шаньсі. Батьки Лю працювали на шахті в Шаньсі. Через проблеми викликані Культурною революцією хлопчик переїхав жити в округ Луошань, провінція Хенань. У 1988 році Лю випустився з 


Північно-Китайського університету водного господарства та електроенергетики, і влаштувався на роботу інженером-компьютерником на електростанції в провінції Шаньсі. Лю одружений і має дочку. Цікавий факт: його дружина і дочка майже ніколи не читають його творів. Є членом Китайської асоціації письменників-діячів науки, віце-головою Асоціації письменників провінції Шаньсі і віце-головою Асоціації письменників міста Янцюань. Серед письменників, що вплинули на нього найбільше, Лю називає британських класиків Джорджа Орвелла і Артура Кларка. Сам же він був названий першим китайським автором кіберпанку після публікації його роману «Китай 2185» в 1989 році. Письменницька діяльність Найвідоміша робота автора - це роман «Завдання трьох тіл», який вийшов друком у 2007 році. Це перший роман з мегауспішної трилогії «Пам'ять про минуле Землі». Твір було відзначено нагородою Г’юго за найкращий роман 2015 року. Таким чином, Лю Цисінь став першим письменником з Азії, який виграв у номінації «Кращий роман». Третій роман циклу «Вічне життя Смерті» був нагороджений Г’юго в 2017 році і отримав Локус-2017 за кращий роман в науково-фантастичному жанрі. Серед його головних робіт можна виділити наступні: Китай 2185 (2185) (1989) Ера наднової (2003) Кульова блискавка (2004) Трилогія «Пам'ять про минуле Землі»: Завдання трьох тіл (2007) Темний ліс (2008) Вічне життя Смерті (2010) Лю Цисінь також пише багато малої прози, яка в основному публікується на сторінках видання «Світ наукової фантастики», яке засноване в 1979 році та є лідером продажів з мільйонною аудиторією.

3 ЛИСТОПАДА 2021 РОКУ ФОНД ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА ПОПОВНИЛИ 139 КНИГ

72 з них - книги, що надійшли  за Програмою поповнення фондів публічних бібліотек України 2021 від Українського інституту книги (УІК).


Щойно викладені книги відразу привабили наших користувачівПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА".  ЕФІР  28, 29 ЖОВТНЯ 2021 РОКУ)

14 жовтня в Україні відзначають відразу три свята:  Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисників та захисниць України.  З нагоди цих свят наш літературний сомельє Олена Назаренко підготувала та прорвела огляд літератури, що присвячена істоичним біографіям відомих українців, які творили, боронили і прославляли нашу державу. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" багато полтавців почули цю інформацію в прямому ефірі 28 та 29 жовтня. Для тих хто не встиг її послухати пропонуємо скористатися записом прямого ефіру, який любязно надала  Світлана Ісаєнко. Пані Світлано, дякуємо за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги.
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА".  ЕФІР  30 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ)


30 вересня в Україні відзначали Всеукраїнський день бібліотек. З нагоди професійного Лариса Лисенко, завідувачка відділу абонемента , розповіла про історію та  бібліотек у світі та в Україні  та зробила усний огляд художньої літератури, що присвячена книгам та бібліотекам. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" багато полтавців почули цю інформацію в прямому ефірі 30 вересня Для тих хто не встиг її послухати пропонуємо скористатися записом прямого ефіру, який любязно надала  Світлана Ісаєнко. Пані Світлано, дякуємо за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги.

До ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК Ч. 1

До ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК Ч. 2ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 26 та 27  СЕРПНЯ 2021 РОКУ)

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня. Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів. Вшановуючи пам'ять героїв-захисників наш літературний сомельє Олена Назаренко підготувала огляд творів, що присячені цій хвилюючій темі. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" багато полтавців почули цей огляд в прямому ефірі у серпні місяці. Для тих хто не встиг його послухати пропонуємо скористатися записом прямого ефіру сайті  Mixcloud.com. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги.


Mixcloud.com Радіо "Лтава" Огляд літератури до Дня пам'яті захисників України Ч.1

Mixcloud.com Радіо "Лтава" Огляд літератури до Дня пам'яті захисників України Ч.2
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 9 та 10  ЛИПНЯ 2021 РОКУ)

10 червня відомому українському письменнику Василю Шкляру виповнилося 70. З нагоди ювілею у відділі абонемента було розгорнуто книжкову виставку-вітання, а  наш літературний сомельє Олена Назаренко підготувала огляд найцікавіших товорів письменника. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" багато полтавців почули цей огляд в прямому ефірі у липні місяці. Для тих хто не встиг його послухати пропонуємо скористатися записом прямого ефіру сайті  Mixcloud.com. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги.


Mixcloud.com Радіо Лтава  Про твори  В . Шкляра. Ч. 1Mixcloud.com Радіо Лтава Про твори В. Шкляра. Ч. 1ПОВНЕ АКАДЕМІЧНЕ ЗІБРАННЯ ТВОРІВ  ЛЕСІ УКРАЇНКИ ВЖЕ У ФОНДІ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА


15 червня фонд відділу абонемента поповнили 14 томів  повного академічногого зібрання творів Лесі Українки, яке присвячене 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Книги чекають на свого читача.
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ

(УК РАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 9 та 10  ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ)

У червні наш літературний сомельє Олена Назаренко розповідала полтавцям та жителям Полтавської області про цікавинки вітчизняного детективного жанру . Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач. Mixcloud.com Радіо "Лтава"Mixcloud.com Радіо "Лтава"
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУНОГО СОМЕЛЬЄ

(УК РАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 29 КВІТНЯ 2021 РОКУ)

 Працівники віддлу абонемента вже кілька  місяців поспіь  інформують полтавців про нові  надходження до бібліотеки. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач. На цей  раз наш літературний сомельє розповість про новинки української жіночої прози.

Mixcloud.com Радіо "Лтава"


 

 

 

 

ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ 

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 22 та 23 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!

Працівники віддлу абонемента другий місяць поспіль інформують полтавців про нові  надходження до бібліотеки. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач.
Mixcloud.com Радіо "ЛТАВА".


Mixcloud.com Радіо "ЛТАВА"


ПРО КАР'ЄРУ, ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВО ГАРНОГО ЖИТТЯ: БЕРЕЗНЕВІ НАДХОДЖЕННЯ NON FICTION ЛІТЕРАТУРИ ДО ФОНДУ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА

16 березня фонд відділу абонемента поповнили 57 нових книг, переважна частина з яких non fiction література. Розповідаємо про деякі з цих книг. 159.9

Д 55

 Добеллі, Рольф. Мистецтво гарного життя. 52 неймовірні шляхи до щастя : пер. з нім. / Р. Добеллі. - Київ : Кі Фанд Медіа, 2019. - 384 с.

 Цього не вчать на тренінгах особистісного зростання. Про це не пишуть у статтях про мотивацію й високі досягнення. Відомий швейцарський підприємець, мислитель і автор бестселерів Рольф Добеллі пропонує 52 інструменти мислення, що допоможуть не піддаватися трендам та думати самостійно, аби врешті решт прожити достойне, справді гарне життя. Ця твереза, навіть дещо цинічна книжка стане ковтком свіжого повітря для розуму, що шукає здорового глузду серед світу, повного маніпуляцій та пасток для его. 


159.9

М 79

Морган Мег Маєрс. Про все можна домовитись : 5 способів отримати те, чого ви прагнете в житті, коханні й роботі : пер. з англ. / М. М. Морган. - Київ : КМ-Букс, 2020. - 304 с.

 

Коли йдеться про переговори, ми часто маємо на увазі зарплату. Але Мег Маєрс Морган - експерт із переговорів — доводить, що домовлятися можна про все на світі — від зарплати до отримання бажаного ступеня самореалізації. У книжці "Про все можна домовитись" авторка на конкретних прикладах пояснює, як жінки примудряються проґавити свій шанс на щастя через невміння домовлятися — з начальством, чоловіками і, особливо, із самими собою. Знайте собі ціну й просіть більшого.


37

Н 72

 Новара, Даніеле. Покарання марні. Як виховувати, не попадаючи в пастку емоцій  / Д. Новара. - Київ. : Сварог, 2020. - 276 с.


«Не кричіть на дітей!» — легше сказати, ніж зробити. Конфлікти і суперечки – невід’ємна частина життя будь-якої сім’ї. Не важливо, скільки років вашим дітям — чотири або чотирнадцять, — завжди знайдеться привід, за яким думка дитини не збігається з батьківським. І часто в ситуації конфлікту дорослі зриваються на крик.

Але кричати на дітей — безглуздо. Кричать від безсилля, коли вже не вистачає терпіння і любові, щоб знайти розумні доводи і згадати, що перед вами не ворог, а ваш близький і дорогий чоловік. Даніеле Новара, дипломований італійський психолог з величезним досвідом, вважає, що конфлікти можуть бути вельми корисні для розвитку особистості і формування здорових відносин всередині родини, потрібно лише навчитися правильно їх «проживати».316

Р 79

 Роудз, Марк. Як розмовляти з ким завгодно. Впевнене спілкування в будь-якій ситуації  / М. Роудз. – Київ  : Сварог, 2020. - 160 с. 


Якщо ви хоч раз в житті втрачали можливість використати безпосередній контакт з важливими для вас людьми, прислухайтесь до порад Марка Роудза. Він допоможе вам розібратися, які саме причини заважають вам вільно спілкуватися в різноманітних ситуаціях, пояснить, як змусити ваш голос працювати на вас і як впоратися з підводним камінням, яке абсолютно завжди проявляється в розмові віч-на-віч. Ви зможете змінити своє ставлення до спілкування і дивитися на нього як на приємний процес, здатний змінити ваше життя на краще.


159.9

С 16

 Салліван, Пол. Кодекс заможних. Живи, як 1% населення в світі / П. Салліван. - Київ : Сварог, 2020. - 255 с.

Колумніст The New York Times Пол Салліван протягом цілого десятиліття вивчав звички багатих людей і намагався сформулювати основні принципи їхнього успіху. Чим відрізняється світогляд супербагатіїв від філософії життя простих людей? Завдяки чому вони є тими, хто вони є? І чи можливо, слідуючи їхнім правилам, прокласти шлях на вершину олімпу?

З книги ви дізнаєтеся:

Які цінності є найкращою інвестицією?

Як отримати користь з поразок?

Як витрачати багато, але не розорятися?

Ця книга — квінтесенція правил життя успішних людей, після прочитання яких ви усвідомлюєте: немає значення, в якому місті чи сім’ї ви народилися, яку освіту отримали, все залежить тільки від вас, отримаєте ви все що хочете чи залишитеся на задвірках життя. 

159.9

Т 32

 Темплар, Річард. Правила кар'єри. Керівні принципи персонального успіху : пер. з англ. / Р. Темплар. - Київ : КМ-Букс, 2020. - 295 с. - (Світовий бестселер).

 Для деяких людей робота - як легкий вітерець. Вони безтурботно перелітають сюди-туди, завжди кажуть і роблять правильні речі, їм більше платять, вони отримують підвищення. Чи є щось таке, що знають успішні люди і чого не знаємо ми? Ну звісно ж, є. Вони знають правила кар'єри. Ці правила - керівні принципи, які покращать вашу роботу. Вони забезпечать вам упевненість, яка принесе вам захоплення, повагу і допоможе у вашому наступному підвищенні. В одному з найуспішніших світових бестселерів про правила кар'єри викладено настанови від Річарда Темплара, які надихають вас і змінять ваше життя. У книзі, яка містить резонні поради, варті глибокої уваги ідеї, практичні стратегії, прагматичну мудрість, автор із немалою часткою гумору просто й чітко пояснює 100 принципів щасливого, успішного та приємного трудового шляху. Річард Темплар - автор численних бестселерів, присвячених саморозвитку, кар'єрному росту й досягненню успіху в житті, пропонує 100 правил, необхідних для просування службовими сходами.

 

159.9

Ф 81

 Фосслін, Ліз. Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності: пер. з англ. / Л. Фосслін, М. В. Даффі. - Київ : Наш Формат, 2020. - 264 с.

 Нам нав’язали, що справжній професіонал придушує свої емоції та не дає волі почуттям. А якщо це неправильно? Експертки з розвитку компаній Ліз Фослейн та Моллі Вест Даффі розвінчують цей міф і запевняють: ігноруючи емоції на роботі, ми ризикуємо припуститися багатьох помилок. За допомогою прикладів та різноманітних досліджень вони доводять: успішні команди народжуються лише там, де є психологічна безпека і емоційний баланс. Відчуття успіху щодо річного звіту і підвищення зарплатні — значущі емоції, але й радість від схвального емоджі директора, злість на колегу, що не прибрав за собою, чи заздрість — не менш важливі під час роботи. Джерело: https://nashformat.ua/products/emotsii-na-roboti.-yak-vony-spryyayut-nashij-uspishnosti-919870


ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ (5 БЕРЕЗНЯ 2021 РІК)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!


ПОРАДИ  ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ (19  ЛЮТОГО 2020 РІК)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!
ПРОДОВЖУЄМО РОЗПОВІДАТИ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВІД   УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!

 


821

А 48

Алексієвич Світлана. Останні свідки. Соло для дітячого голосу / Світлана Алексієвич ; пер. з рос. Леся Лисенко. — Харків : ТОВ "Видавництво Фоліо", 2020. — 252 с.

 

Світлана Алексієвич - єдина Нобелівська лауреатка з літератури, що народилася в Україні. Маленькі розповіді маленьких дітей... Вони мимоволі стали свідками того, що відбувалося в роки Другої світової війни, і, напевно, немає більш страшних спогадів. «Останні свідки» — це історії різних людей про епізоди їхнього дитинства, що прийшлося на 1941—1945 роки, історії хлопчиків і дівчаток, яким довелося подорослішати добре якщо в 12—14 років, а комусь і в п’ять або в сім. На їхніх очах вбивали сусідів, друзів, батьків, братів і сестер; їм доводилося турбуватися про молодших дітей, які залишалися, вони намагалися вижити в концентраційних таборах, не померти з голоду...

Світлана Алексієвич брала інтерв’ю у безлічі людей, хто був дитиною в ті страшні роки, і книга ця — жахлива правда про ту війну, як її бачили діти. Діти, які раптово були позбавлені всього, що було таким звичним: будинку, тепла, батьків, їжі... Які не розуміли, за що вбили їхніх батьків, зруйнували їхній будинок?.. За що у них вкрали дитинство?..


821

А 48

 Алексієвич, Світлана. Чорнобильська молитва (Хроніка майбутнього) /Світлана Алексієвич ; пер. з рос. Володимир Бойко.— Харків : ТОВ "Видавництво Фоліо", 2020.— 283 с.

26 квітня 1986 року на території Радянського Союзу сталася страшна катастрофа, яка змінила весь всесвіт — вибухнув реактор на Чорнобильській АЕС. Звичайно, з погляду всесвіту, життя тисяч людей — це маленька краплина. Але ці тисячі люди були першими, хто на собі відчув, що відбулося щось надзвичайне, щось жахливе.

І що життя вже не буде таким, як було. Що не можна пити тієї води, їсти тих яблук, вдихати того повітря... Що попереду тільки хвороби, біль і горе.

Книга «Чорнобильська молитва» — це розповіді очевидців цієї катастрофи: жителів Прип’яті, ліквідаторів, так званих самоселів — тих, хто з часом повернувся до своїх домівок незважаючи на заборони і радіацію, бо там залишилося все їхнє життя. У цій книжці ви не знайдете розповідей про причини цієї жахливої події або про план евакуації та ліквідації наслідків катастрофи. В ній є тільки особисті трагічні історії — про кохання, про хвороби, про боротьбу... І ці історії, немов голоси в хорі, зливаються в одну молитву. У Чорнобильську молитву…821(477)

Б28

 Бату, Дорж. Моцарт 2.0 / Дорж Бату ; ілюстрації Юлія Самелюк. — Львів : ТзОВ "Видавництво Старого Лева", 2020. — 464 с. 

«Моцарт 2.0.» — нова історія від Доржа Бату, автора українських бестселерів «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона».

Уявіть собі — Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним — музика і Моцарт нероздільні. У цій книжці переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки дотепним ілюстраціям від Юлії Самелюк і QR-кодам із відеороликами, що розкривають секретики створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії.


821

Г 83

 Гридін, Сергій. Чужий / Гридін Сергій. — Київ : ТОВ "Видавничий центр "Академія", 2019. 144 с.


Нарешті війна для нього скінчилася. До скону її вистачить. Війна навчила бачити, хто справжній, а хто гниляк. Зробила нещадною пам’ять. Бо як забути хлопців, яким ніколи вже не побачити дому. Микола Гаврилюк не був наївним: життя його жорстоко терло. Не чекав почестей. Ні на що особливе не розраховував, але й гадки не мав, що можна бути такими нетерпимими до всього, що вирізняє чоловіка, який місяцями жив у бліндажі, пив воду з калюж і забув про суху постіль. Запросто накидають йому образливі «аватар», «вбивця», «психічно ненормальний». Драматичною і навіть авантюрною була його дорога додому. А там усе пішло не так. Тяжко було звикати навіть до асфальту під ногами. Щось незбагненне віддалило дружину, забрало взаєморозуміння із синами. Він уже не бажаний на роботі. Нездоланними були мури бюрократії. Усім став чужий, нікому не потрібен. Приречений залишитися наодинці зі своєю війною. «Мені краще було загинути», — карався думкою. І звіром оскалювався на несправедливість. Дуже несподівано його кинуло під осколки людської байдужості — так недоречно й безжально наздогнала його ця війна. І винесла вирок. Усім.


821.09(477)

Д 43

 Дзюба, Іван. Золота нитка: нариси про (не)знаних / Іван Дзюба ; Упорядник Олексій Сінченко. — Київ : ТОВ Часопис "Дух і Літера", 2020. — 165 с.


У цій книжці подано есеї про українських письменників різних часів і різної життєвої та політичної долі — але всі вони створювали ту традицію відповідальності перед своїм народом і пошуку нового слова, яку Ольга Кобилянська назвала «Золотою ниткою» української літератури. Для широкого кола читачів.

821(477)

Д 43

 Дзюба, Сергій. Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса / Сергiй Дзюба, Артемій Кірсанов,. — Харків : ТОВ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК", 2019. — 176 с.

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета. 5 вересня 2019 року у всіх кінотеатрах країни відбулася прем'єра однойменного фільму "Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса".


821(477)

П84

Прохасько, Тарас. ТАК, АЛЕ... / Тарас Прохасько ; Ілюстрації Олена Придувалова. — Чернівці : ТОВ "МЕРИДІАН ЧЕРНОВІЦ", 2019. — 152 с.

Про що? Про одне й те саме: про майбутнє, яке було давно, і про все, що вже є, але не знати, як довго ще буде. Зокрема – про такі прості речі, як балькони й фіранки, світло й каміння, гойдалки й туалети, проходи містом і знімання фільму в Карпатах, формула щастя і фактор впливу, бабінтон і зельбсферштендліх тощо. А також про те, що спати треба уважно, снідати – по-своєму, а дивитися – зміщуючи візир.
Немає коментарів:

Дописати коментар