НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО ФОНДУ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА

ПОРАДИ ЛІТЕРАТУНОГО СОМЕЛЬЄ

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 9 та 10  ЛИПНЯ 2021 РОКУ)

10 червня відомому українському письменнику Василю Шкляру виповнилося 70. З нагоди ювілею у відділі абонемента було розгорнуто книжкову виставку-вітання, а  наш літературний сомельє Олена Назаренко підгтувала огляд найцікавіших товорів письменника. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" багато полтавців почули цей огляд в прямому ефірі у липні місяці. Для тих хто не встиг його послухати пропонуємо скористатися записом прямого ефіру сайті  Mixcloud.com. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги.


Mixcloud.com Радіо Лтава  Про твори  В . Шкляра. Ч. 1Mixcloud.com Радіо Лтава Про твори В. Шкляра. Ч. 1ПОВНЕ АКАДЕМІЧНЕ ЗІБРАННЯ ТВОРІВ  ЛЕСІ УКРАЇНКИ ВЖЕ У ФОНДІ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА


15 червня фонд відділу абонемента поповнили 14 томів  повного академічногого зібрання творів Лесі Українки, яке присвячене 150-річчю з дня народження Лесі Українки. Книги чекають на свого читача.
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУНОГО СОМЕЛЬЄ

(УК РАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 9 та 10  ЧЕРВНЯ 2021 РОКУ)

У червні наш літературний сомельє Олена Назаренко розповідала полтавцям та жителям Полтавської області про цікавинки вітчизняного детективного жанру . Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач. Mixcloud.com Радіо "Лтава"Mixcloud.com Радіо "Лтава"
ПОРАДИ ЛІТЕРАТУНОГО СОМЕЛЬЄ

(УК РАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 29 КВІТНЯ 2021 РОКУ)

 Працівники віддлу абонемента вже кілька  місяців поспіь  інформують полтавців про нові  надходження до бібліотеки. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач. На цей  раз наш літературний сомельє розповість про новинки української жіночої прози.

Mixcloud.com Радіо "Лтава"


 

 

 

 

ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ 

(УКРАЇНСЬКЕ РАДІО "ЛТАВА". ЕФІР 22 та 23 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!

Працівники віддлу абонемента другий місяць поспіль інформують полтавців про нові  надходження до бібліотеки. Завдяки співпраці з Українським радіо "Лтава" аудиторія споживачів нашої  інформації значно розширилася. Дякуємо Світлані Ісаєнко за співпрацю та повагу до Біліотеки і Книги. Якщо вам не вдалося послухати нашу інформацію у прямому ефірі, натисніть на активне посилання та прослухайте запис передач.
Mixcloud.com Радіо "ЛТАВА".


Mixcloud.com Радіо "ЛТАВА"


ПРО КАР'ЄРУ, ВИХОВАННЯ ТА МИСТЕЦТВО ГАРНОГО ЖИТТЯ: БЕРЕЗНЕВІ НАДХОДЖЕННЯ NON FICTION ЛІТЕРАТУРИ ДО ФОНДУ ВІДДІЛУ АБОНЕМЕНТА

16 березня фонд відділу абонемента поповнили 57 нових книг, переважна частина з яких non fiction література. Розповідаємо про деякі з цих книг. 159.9

Д 55

 Добеллі, Рольф. Мистецтво гарного життя. 52 неймовірні шляхи до щастя : пер. з нім. / Р. Добеллі. - Київ : Кі Фанд Медіа, 2019. - 384 с.

 Цього не вчать на тренінгах особистісного зростання. Про це не пишуть у статтях про мотивацію й високі досягнення. Відомий швейцарський підприємець, мислитель і автор бестселерів Рольф Добеллі пропонує 52 інструменти мислення, що допоможуть не піддаватися трендам та думати самостійно, аби врешті решт прожити достойне, справді гарне життя. Ця твереза, навіть дещо цинічна книжка стане ковтком свіжого повітря для розуму, що шукає здорового глузду серед світу, повного маніпуляцій та пасток для его. 


159.9

М 79

Морган Мег Маєрс. Про все можна домовитись : 5 способів отримати те, чого ви прагнете в житті, коханні й роботі : пер. з англ. / М. М. Морган. - Київ : КМ-Букс, 2020. - 304 с.

 

Коли йдеться про переговори, ми часто маємо на увазі зарплату. Але Мег Маєрс Морган - експерт із переговорів — доводить, що домовлятися можна про все на світі — від зарплати до отримання бажаного ступеня самореалізації. У книжці "Про все можна домовитись" авторка на конкретних прикладах пояснює, як жінки примудряються проґавити свій шанс на щастя через невміння домовлятися — з начальством, чоловіками і, особливо, із самими собою. Знайте собі ціну й просіть більшого.


37

Н 72

 Новара, Даніеле. Покарання марні. Як виховувати, не попадаючи в пастку емоцій  / Д. Новара. - Київ. : Сварог, 2020. - 276 с.


«Не кричіть на дітей!» — легше сказати, ніж зробити. Конфлікти і суперечки – невід’ємна частина життя будь-якої сім’ї. Не важливо, скільки років вашим дітям — чотири або чотирнадцять, — завжди знайдеться привід, за яким думка дитини не збігається з батьківським. І часто в ситуації конфлікту дорослі зриваються на крик.

Але кричати на дітей — безглуздо. Кричать від безсилля, коли вже не вистачає терпіння і любові, щоб знайти розумні доводи і згадати, що перед вами не ворог, а ваш близький і дорогий чоловік. Даніеле Новара, дипломований італійський психолог з величезним досвідом, вважає, що конфлікти можуть бути вельми корисні для розвитку особистості і формування здорових відносин всередині родини, потрібно лише навчитися правильно їх «проживати».316

Р 79

 Роудз, Марк. Як розмовляти з ким завгодно. Впевнене спілкування в будь-якій ситуації  / М. Роудз. – Київ  : Сварог, 2020. - 160 с. 


Якщо ви хоч раз в житті втрачали можливість використати безпосередній контакт з важливими для вас людьми, прислухайтесь до порад Марка Роудза. Він допоможе вам розібратися, які саме причини заважають вам вільно спілкуватися в різноманітних ситуаціях, пояснить, як змусити ваш голос працювати на вас і як впоратися з підводним камінням, яке абсолютно завжди проявляється в розмові віч-на-віч. Ви зможете змінити своє ставлення до спілкування і дивитися на нього як на приємний процес, здатний змінити ваше життя на краще.


159.9

С 16

 Салліван, Пол. Кодекс заможних. Живи, як 1% населення в світі / П. Салліван. - Київ : Сварог, 2020. - 255 с.

Колумніст The New York Times Пол Салліван протягом цілого десятиліття вивчав звички багатих людей і намагався сформулювати основні принципи їхнього успіху. Чим відрізняється світогляд супербагатіїв від філософії життя простих людей? Завдяки чому вони є тими, хто вони є? І чи можливо, слідуючи їхнім правилам, прокласти шлях на вершину олімпу?

З книги ви дізнаєтеся:

Які цінності є найкращою інвестицією?

Як отримати користь з поразок?

Як витрачати багато, але не розорятися?

Ця книга — квінтесенція правил життя успішних людей, після прочитання яких ви усвідомлюєте: немає значення, в якому місті чи сім’ї ви народилися, яку освіту отримали, все залежить тільки від вас, отримаєте ви все що хочете чи залишитеся на задвірках життя. 

159.9

Т 32

 Темплар, Річард. Правила кар'єри. Керівні принципи персонального успіху : пер. з англ. / Р. Темплар. - Київ : КМ-Букс, 2020. - 295 с. - (Світовий бестселер).

 Для деяких людей робота - як легкий вітерець. Вони безтурботно перелітають сюди-туди, завжди кажуть і роблять правильні речі, їм більше платять, вони отримують підвищення. Чи є щось таке, що знають успішні люди і чого не знаємо ми? Ну звісно ж, є. Вони знають правила кар'єри. Ці правила - керівні принципи, які покращать вашу роботу. Вони забезпечать вам упевненість, яка принесе вам захоплення, повагу і допоможе у вашому наступному підвищенні. В одному з найуспішніших світових бестселерів про правила кар'єри викладено настанови від Річарда Темплара, які надихають вас і змінять ваше життя. У книзі, яка містить резонні поради, варті глибокої уваги ідеї, практичні стратегії, прагматичну мудрість, автор із немалою часткою гумору просто й чітко пояснює 100 принципів щасливого, успішного та приємного трудового шляху. Річард Темплар - автор численних бестселерів, присвячених саморозвитку, кар'єрному росту й досягненню успіху в житті, пропонує 100 правил, необхідних для просування службовими сходами.

 

159.9

Ф 81

 Фосслін, Ліз. Емоції на роботі. Як вони сприяють нашій успішності: пер. з англ. / Л. Фосслін, М. В. Даффі. - Київ : Наш Формат, 2020. - 264 с.

 Нам нав’язали, що справжній професіонал придушує свої емоції та не дає волі почуттям. А якщо це неправильно? Експертки з розвитку компаній Ліз Фослейн та Моллі Вест Даффі розвінчують цей міф і запевняють: ігноруючи емоції на роботі, ми ризикуємо припуститися багатьох помилок. За допомогою прикладів та різноманітних досліджень вони доводять: успішні команди народжуються лише там, де є психологічна безпека і емоційний баланс. Відчуття успіху щодо річного звіту і підвищення зарплатні — значущі емоції, але й радість від схвального емоджі директора, злість на колегу, що не прибрав за собою, чи заздрість — не менш важливі під час роботи. Джерело: https://nashformat.ua/products/emotsii-na-roboti.-yak-vony-spryyayut-nashij-uspishnosti-919870


ПОРАДИ ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ (5 БЕРЕЗНЯ 2021 РІК)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!


ПОРАДИ  ЛІТЕРАТУРНОГО СОМЕЛЬЄ (19  ЛЮТОГО 2020 РІК)

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!
ПРОДОВЖУЄМО РОЗПОВІДАТИ ПРО НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ВІД   УКРАЇНСЬКОГО ІНСТИТУТУ КНИГИ

ЗАПИТУЙТЕ КНИГИ З ЗЕЛЕНИМИ НАЛІПКАМИ !!!

 


821

А 48

Алексієвич Світлана. Останні свідки. Соло для дітячого голосу / Світлана Алексієвич ; пер. з рос. Леся Лисенко. — Харків : ТОВ "Видавництво Фоліо", 2020. — 252 с.

 

Світлана Алексієвич - єдина Нобелівська лауреатка з літератури, що народилася в Україні. Маленькі розповіді маленьких дітей... Вони мимоволі стали свідками того, що відбувалося в роки Другої світової війни, і, напевно, немає більш страшних спогадів. «Останні свідки» — це історії різних людей про епізоди їхнього дитинства, що прийшлося на 1941—1945 роки, історії хлопчиків і дівчаток, яким довелося подорослішати добре якщо в 12—14 років, а комусь і в п’ять або в сім. На їхніх очах вбивали сусідів, друзів, батьків, братів і сестер; їм доводилося турбуватися про молодших дітей, які залишалися, вони намагалися вижити в концентраційних таборах, не померти з голоду...

Світлана Алексієвич брала інтерв’ю у безлічі людей, хто був дитиною в ті страшні роки, і книга ця — жахлива правда про ту війну, як її бачили діти. Діти, які раптово були позбавлені всього, що було таким звичним: будинку, тепла, батьків, їжі... Які не розуміли, за що вбили їхніх батьків, зруйнували їхній будинок?.. За що у них вкрали дитинство?..


821

А 48

 Алексієвич, Світлана. Чорнобильська молитва (Хроніка майбутнього) /Світлана Алексієвич ; пер. з рос. Володимир Бойко.— Харків : ТОВ "Видавництво Фоліо", 2020.— 283 с.

26 квітня 1986 року на території Радянського Союзу сталася страшна катастрофа, яка змінила весь всесвіт — вибухнув реактор на Чорнобильській АЕС. Звичайно, з погляду всесвіту, життя тисяч людей — це маленька краплина. Але ці тисячі люди були першими, хто на собі відчув, що відбулося щось надзвичайне, щось жахливе.

І що життя вже не буде таким, як було. Що не можна пити тієї води, їсти тих яблук, вдихати того повітря... Що попереду тільки хвороби, біль і горе.

Книга «Чорнобильська молитва» — це розповіді очевидців цієї катастрофи: жителів Прип’яті, ліквідаторів, так званих самоселів — тих, хто з часом повернувся до своїх домівок незважаючи на заборони і радіацію, бо там залишилося все їхнє життя. У цій книжці ви не знайдете розповідей про причини цієї жахливої події або про план евакуації та ліквідації наслідків катастрофи. В ній є тільки особисті трагічні історії — про кохання, про хвороби, про боротьбу... І ці історії, немов голоси в хорі, зливаються в одну молитву. У Чорнобильську молитву…821(477)

Б28

 Бату, Дорж. Моцарт 2.0 / Дорж Бату ; ілюстрації Юлія Самелюк. — Львів : ТзОВ "Видавництво Старого Лева", 2020. — 464 с. 

«Моцарт 2.0.» — нова історія від Доржа Бату, автора українських бестселерів «Франческа. Повелителька траєкторій» та «Франческа. Володарка офіцерського жетона».

Уявіть собі — Моцарт у сучасному Нью-Йорку! Так-так, той самий, Вольфганг Амадеус. У сучасному місті його вражає і дивує усе: метро та галас, одяг, особливо жіночий, спосіб життя, звички й манери людей. Навіть вбиральні тут такі пахучі і красиві, наче у цісарському палаці. А ще, виявляється, сучасний рояль суттєво відрізняється від звичного Моцартові клавікорда… Та доведеться пристосовуватися, адже видатному композиторові хоч і випав шанс на нове життя, але дещо залишається незмінним — музика і Моцарт нероздільні. У цій книжці переплітаються вигадка й реальні та дуже цікаві факти про життя і творчість Моцарта, детективний сюжет за участі нової подруги композитора офіціантки Стейсі та роздуми про сенс життя. А завдяки дотепним ілюстраціям від Юлії Самелюк і QR-кодам із відеороликами, що розкривають секретики створення книжки, читачі поринуть в особливу атмосферу цієї історії.


821

Г 83

 Гридін, Сергій. Чужий / Гридін Сергій. — Київ : ТОВ "Видавничий центр "Академія", 2019. 144 с.


Нарешті війна для нього скінчилася. До скону її вистачить. Війна навчила бачити, хто справжній, а хто гниляк. Зробила нещадною пам’ять. Бо як забути хлопців, яким ніколи вже не побачити дому. Микола Гаврилюк не був наївним: життя його жорстоко терло. Не чекав почестей. Ні на що особливе не розраховував, але й гадки не мав, що можна бути такими нетерпимими до всього, що вирізняє чоловіка, який місяцями жив у бліндажі, пив воду з калюж і забув про суху постіль. Запросто накидають йому образливі «аватар», «вбивця», «психічно ненормальний». Драматичною і навіть авантюрною була його дорога додому. А там усе пішло не так. Тяжко було звикати навіть до асфальту під ногами. Щось незбагненне віддалило дружину, забрало взаєморозуміння із синами. Він уже не бажаний на роботі. Нездоланними були мури бюрократії. Усім став чужий, нікому не потрібен. Приречений залишитися наодинці зі своєю війною. «Мені краще було загинути», — карався думкою. І звіром оскалювався на несправедливість. Дуже несподівано його кинуло під осколки людської байдужості — так недоречно й безжально наздогнала його ця війна. І винесла вирок. Усім.


821.09(477)

Д 43

 Дзюба, Іван. Золота нитка: нариси про (не)знаних / Іван Дзюба ; Упорядник Олексій Сінченко. — Київ : ТОВ Часопис "Дух і Літера", 2020. — 165 с.


У цій книжці подано есеї про українських письменників різних часів і різної життєвої та політичної долі — але всі вони створювали ту традицію відповідальності перед своїм народом і пошуку нового слова, яку Ольга Кобилянська назвала «Золотою ниткою» української літератури. Для широкого кола читачів.

821(477)

Д 43

 Дзюба, Сергій. Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса / Сергiй Дзюба, Артемій Кірсанов,. — Харків : ТОВ ВИДАВНИЦТВО "РАНОК", 2019. — 176 с.

Колишній аспірантці, яка працювала над дисертацією про життя і творчість видатного поета Василя Стуса, а нині за волею обставин стала медсестрою, запропонували доглядати помираючу від важкої хвороби жінку. Як виявилося важкохвора у минулому була полковником КДБ і багато разів зустрічалася зі Стусом, особливо в останні дні його життя. У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів совісті, ставлячи їм у провину їхні переконання. Чимало уваги приділено у романі й долі останньої рукописної збірки поета. 5 вересня 2019 року у всіх кінотеатрах країни відбулася прем'єра однойменного фільму "Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса".


821(477)

П84

Прохасько, Тарас. ТАК, АЛЕ... / Тарас Прохасько ; Ілюстрації Олена Придувалова. — Чернівці : ТОВ "МЕРИДІАН ЧЕРНОВІЦ", 2019. — 152 с.

Про що? Про одне й те саме: про майбутнє, яке було давно, і про все, що вже є, але не знати, як довго ще буде. Зокрема – про такі прості речі, як балькони й фіранки, світло й каміння, гойдалки й туалети, проходи містом і знімання фільму в Карпатах, формула щастя і фактор впливу, бабінтон і зельбсферштендліх тощо. А також про те, що спати треба уважно, снідати – по-своєму, а дивитися – зміщуючи візир.


Комментариев нет:

Отправить комментарий