неділя, 13 червня 2021 р.

ДО ДНЯ МОЛОДІ


 В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599" і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».

Юність і молодість - це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Цей час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.
Саме вони, сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці, скоро будуть визначати шляхи розвитку країни.
В 2021 році День молоді припадає на 27 червня.
З нагоди Дня молоді у віддлілі абонемента відкрилася книжкова виставка "Молодь України: для неї і про неї".
Перший тематичний розділ експозиції має назву "Книги "не для дорослих". В ному зібрані різножанрові художні книги українських та зарубіжних авторів головні героями яких є молоді люди, наші сучасники.
У другому тематичному розділі "Мотивація для модолді" представлені книги з психології, які мотивують молодих українців до подальшого особистісного розвитку, дають поради щодо виходу з психологічних криз, притаманних молодим людям .
У третьому розділі "Молодь, яка прославляє Україну" міститься підбірка статей про молодих українців, що здобули визнання завдяки творчості: музикантів, літераторів, художників. Виставка діє з 14 по 30 червня.

Немає коментарів:

Дописати коментар