четверг, 26 марта 2020 г.

РАДИМО ПРОЧИТАТИ: М. Л. СТЕДМАН "СВІТЛО МІЖ ДВОХ ОКЕАНІВ"

Доброго дня, читачі нашого блогу!
Статистика свідчить, що за час карантину Ви активно користуєтеся нашими інформаційними продуктами, тому з задоволенням працюємо для того, щоб ваше дозвілля було змістовним і корисним. Продовжуємо  поповнювати нашу рубрику «РАДИМО ПРОЧИТАТИ».
Сьогодні наша порада зацікавить любителів психологічної драми, адже мова йтиме про книгу Марго Стедман «Світло між двох океанів».


84(82)
С 79
Стедман, М. Л. Світло між двох океанів [Текст] : роман : пер. з англ. / М. Л. Стедман. - Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2016. - 302 с. - 6000 экз. – ISBN 978-966-14-9798-5 : 58.41 грн.

Є 1 примірник у відділі зберігання основного фондуНЕ ЧЕКАЙТЕ ЗАКІНЧЕННЯ КАРАНТИНУ, А ЧИТАЙТЕ ВЖЕ ЗАРАЗ  РОМАН М. Л. СТЕДМАН «СВІТЛО МІЖ ДВОХ ОКЕАНІВ» МОЖНА ПРОЧИТАТИ ОНЛАЙН  (мова російська) 

ПРО КНИГУ
 Західна Австралія після Першої світової війни. Доглядач маяка Том Шерборн і його дружина Ізабель мешкають на віддаленому острові. Вони кохають одне одного, але кожний живе зі своїм болем. Чоловіка гнітять спогади про війну, а жінка народжує мертве дитя. Усе змінюється, коли на їхньому острові за загадкових обставин з’являється немовля. Здається, душевну рівновагу молодої сім’ї віднайдено…
Пара виховує Люсі як власну дитину. Проте одного дня Том дізнається, що в дівчинки є справжня, біологічна мати. Жінку звати Ханна, і всі ці роки вона не втрачала надію знайти свою Ґрейс. Кожна родина вважає, що тільки вона має право на дитину, то що ж важливіше — бути щасливим або чесним?..
 Відеодоповненям до нашої поради щодо читання є відеоблог Поліни Толмвчової «Медиа ChTiVo»

ПРО АВТОРА ТА ЇЇ РОМАН

М. Л. Стедман австралійська письменниця, яка народилася і виросла в Австралії, зараз живе в Лондоні.
«Світло між двох океанів» — перша книга М. Л. Стедман, яка одразу стала світовим хітом. Рукопис було перекладено 30 мовами, а 2012 року члени асоціації Goodreads визнали твір кращим історичним романом.
За екранізацію бестселера взялася студія DreamWorks Pictures. У головних ролях — Майкл Фассбендер (Том), Алісія Вікандер (Ізабель) та Рейчел Вайс (Ханна). Чи вдасться їм передати ті шалені емоції й переживання, які переповнюють кожного з персонажів книги? Фільм можна  знайти в мережі в гарній якості з українським перекладом.


Комментариев нет:

Отправить комментарий