воскресенье, 22 марта 2020 г.

РАДИМО ПРОЧИТАТИ: МАКС КІДРУК "НЕ ОЗИРАЙСЯ І МОВЧИ"

Наша порада стосується тих, у кого запаси непрочитаних друкованих книг вже скінчилися, а почитати щось цікавеньке (в такий сніжно-карантинний) вечір хочеться.
Макс Кідрук, книгу якого я пропоную до вашої уваги, належить до плеяди молодих українських авторів (і до моїх улюблених). Цікаво спостерігати за зростанням його майстерності. Автор низки тревелогів та романів-технотрилерів удосконалюється від книги до книги. Його герої стають дедалі «об’ємнішими» а сюжети «крутішими». Цікаво, що кожен роман-технотрилер не лише має наукове підґрунтя, але й підіймає якусь важливу тему (булінг, життя у соціумі, поведінка людии, що опинилася на межі виживання тощо).
Книга «Не озирайся і мовчи» побачила світ 2017 року. Вона є у фонді відділу абонемента.

821(477)
 К 38
Кідрук, МаксНе озирайся і мовчи [Текст] : роман / М. Кідрук. - Х. : Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля", 2017. - 507 с. - 7000 экз. – ISBN 978-617-12-3865-7 : 105.30 грн.
Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся.
Життя сім’ї Грозанів раптово змінюється. Вони переїжджають до нового будинку, і чотирнадцятирічний Марк змушений піти до нової школи. Хлопець начитаний, розумний, але дуже сором’язливий — ідеальний об’єкт для цькування. Щодень більше замикаючись в собі, він мріє про світ, де немає знущань і безпричинної жорстокості. Одного дня Марк знайомиться із Сонею, дівчиною з паралельного класу, яка розповідає йому про існування такого світу і про можливість туди потрапити… просто скориставшись ліфтом у їхньому будинку. Хлопець не розуміє, навіщо Соня вигадує нісенітниці, які легко спростувати, але зрештою вирушає за нею. Він не підозрює, що звичайна мандрівка на десятий поверх загрожує чимось набагато гіршим за руйнування уявлень про реальний світ.

Нічого не зрівняється з насолодою від читання друкованої книги, але зараз ми на карантині, тому ділимося з вами посиланням на повну безкоштовну електрону версію цієї книги.


Комментариев нет:

Отправить комментарий