вівторок, 6 грудня 2022 р.

ВІДБУЛАСЯ ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «УКРАЇНСЬКИЙ СОКРАТ» (до 300-річчя від дня народження Григорія Савовича Сковороди)

 


  Цьогоріч 3 грудня в Україні відзначали важливий ювілей - 300-річчя від дня народження видатного українського філософа, поета та педагога Григорія Савовича Сковороди. Це людина, яка випередила свій час, якою захоплювалися сучасники і яку цитують нащадки.

Він винайшов власну формулу щастя, багато уваги приділяв самопізнанню, 25 років мандрував Україною. А ще його вважають одним із найосвіченіших людей XVIII століття та ставлять поруч із такими філософами як Сократ, Спіноза та Конфуцій.

Напередодні цієї дати у відділі абонемента провели інформаційну годину «Український Сократ», під час якої учасники заходу дізналися про життєвий та творчий шлях Григорія Сковороди, найцікавіші та маловідомі факти з його біографії, а також послухали пісні та вірші на слова поета.
Учасникам заходу була представлена книжкова виставка «Великий розум наш».Підготувала та провела інформаційну годину Олена Назаренко, провідний бібліотекар відділу абонемента. Учасниками заходу були користувачі бібліотеки, співробітники, всі, хто кого захоплює ця неординарна постать.


(1.12.2022)

  

 

Немає коментарів:

Дописати коментар