пʼятниця, 9 грудня 2022 р.

У ПОЛТАВІ ПОКАЗАЛИ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ "БУДИНОК ЗІ СКАЛОК"


5 грудня в рамках 19 Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбувся показ  фільму данського режисера Сімона Леренга Вільмонта «Будинок зі скалок».

Документальна стрічка оповідає про трьох дітей, які очікують на вирішення своєї долі: повернення до старої домівки, або ж переїзду до нової. Тим часом самовіддані соцпрацівниці дарують дітям моменти радості та спокою і повертають у вже майже втрачене дитинство.


На перегляд фільму завітали студенти Полтавського державного медичного університету.Разом з Оленою Бурім, модераторкою показу та психологом Тетяною Федотовою відбулося обговорення фільму та дискусії за темою «Дитячі містечка VS Будинок зі скалок? Чи гарантовано нашим дітям право на справжнє дитинство?»

Сподіваємось, що кожен з присутніх не залишиться байдужим до долі дітей,   які відчайдушно потребують підтримки та довіри.

 Бібліотека вдячна за співпрацю Валерію Жамардієві, заступнику декана медичного факультету № 2, доктору педагогічних наук, доценту Полтавського державного медичного університету. 

           

 


Немає коментарів:

Дописати коментар