пʼятниця, 29 листопада 2024 р.

"Літературні смаколики!


24 лютого 2022 року життя кожного та кожної з нас змінилося назавжди. Хтось пішов захищати країну, хтось вимушений був покинути власний дім та рятувати сім’ю. 

пʼятниця, 22 листопада 2024 р.

Творча зустріч з Іриною Агапєєвою


 Надзвичайно теплою, щирою і неймовірно емоційною була зустріч з письменницею Іриною Агапєєвою, яка відбулася 22 листопада 2024 року у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського.

четвер, 21 листопада 2024 р.

Літературна кав’ярня «Мови нашої слова – наче музика жива»



 21 листопада 2024 року працівники відділу абонемента підготували і провели літературну кав’ярню «Мови нашої слова – наче музика жива» для підопічних Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці (в рамках проєкту «Бібліотека для людей «золотого віку»»).

середа, 20 листопада 2024 р.

Презентація книжкової виставки «Хроніка стійкості: 1000 днів спротиву і надії»

 19 листопада ми згадували сумний день – 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. 1000 днів незламності, втрат і руйнувань, сліз та болю, надій та сподівань, і попри все – віри в Перемогу. 

пʼятниця, 15 листопада 2024 р.

21 Мандрівний міжнародний фестивль документального кіно про права людини Docudays UA в Полтаві!



 14 листопада 2024 року в рамках  21 Мандрівного міжнародного фестивлю документального кіно про права людини Docudays UA в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбулися перегляд і обговорення стрічки нідерландського режисера Вальтера Стокмана «Київські файли», приурочені до  Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку.

середа, 6 листопада 2024 р.

Запрошуємо!


 У Полтаві розпочинає свої мандри  Міжнародний фестиваль про права людини Мандрівний Docudays UA , який поведе нас у світ документального кіно про права людини. 

Запрошуємо на перегляд стрічки  нідерландського режисера Вальтера Стокмана «Київські файли», яка  повертає до часів, коли Україна перебувала в системі радянського тоталітаризму і держава всеохопно стежила за всіма громадян(к)ами. Фільм порушує питання особистої відповідальності за злочини в умовах диктатури. В основі стрічки — спогади трьох людей, яким випала нагода побачити справи, відкриті КДБ на них самих.

Перегляд фільму відбудеться 14 листопада о 14.00 у ПОУНБ імені І. П. Котляревського, кімната 213.

Книжкова виставка «Остап Вишня – чародій сміху»

 

       Остап Вишня…Під таким ім’ям увійшов в літературу незрівняний сміхотворець Павло Михайлович Губенко – борець за незалежність України ХХ століття, начальник медично-санітарного управління Міністерства залізниць Української Народної Республіки, в’язень комуністичних сталінських концтаборів, письменник-сатирик, гуморист, перекладач.